Exkluzívne: Shia LaBeouf hovorí o filme Transformers 2

Transformers 2

Michael Bay nedávno oznámil, že dokončil hrubý náčrt príbehu pre film Transformers 2 a vyzerá to tak, že herec v hlavnej úlohe Shia LaBeouf mal možnosť doň nahliadnuť.

Dozvedel som sa, na ako sa mám pripravovať na natáčanie dvojky“ povedal LaBeouf. „Videl som skice akčných scén a môžem povedať, že to bude nárez. Nezačneme na filme pracovať, pokým (a o to sa Michael postará) to nebude zasa dostatočne šialené. Spomínané skice, ktoré som videl boli jednoducho neuveriteľné a ak bola tá prvá iba vrcholom ľadovca, tak sa máme na čo tešiť. Postavy robotov budú oveľa viac prepracovanejšie, ako aj ich charaktery. Akcie si užijete istotne dosť.“

Keďže dlhotrvajúci štrajk scenáristov sa konečne skončil, Ehren Kruger, Roberto Oci a Alex Kurtzman môžu začať naplno pracovať na novom scenári. Času nemajú nazvyš, keďže natáčanie sa má začať už o štyri mesiace a premiéra je plánovaná na 29. Júna 2009.

Shia LaBeouf ešte dodal, že na oboch stranách pribudne zopár nových robotov a že vojna sa definitívne neskončila. Viac detailov sa istotne dozvieme už počas natáčania filmu.

(EMPIRE)

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: