Terminátor 4 (Poznáme dátum premiéry)

Christian Bale

            Predpokladám, že všetci filmoví fanúšikovia si už zarezervovali Štvrtok 22. mája tohto roku (áno, aj u nás v ten istý deň ako v USA a UK) na slávnostnú premiéru štvrtého pokračovania Indianu Jonesa. Pripravme si teda denníčky už na rok 2009, keďže v ten istý dátum sa dočkáme aj štvrtej časti Terminátora (originálny názov je Terminator Salvation: The Future Begins – neodvážil som sa na preklad, na ten si fakt radšej počkám).

            Dátum premiéry bol uverejnený včera, znamená to, že náš mechanický hrdina sa bude pasovať v Box Office s ďalším CGI filmom – Noc v Múzeu: Útek zo Smithsodianu, ktorý sa v kinách objaví v ten istý deň. Produkcia Terminátora sa začne 5. Mája tohto roku v Novom Mexiku, v režisérkej stoličke sa uvelebí McG (ktorý zatiaľ veľa inteligentných snímkov teda nesplodil – Charlieho Anjeli 1 a 2, zopár videoklipov, produkoval niektoré seriály ako napríklad Supernatural), v hlavných úlohách uvidíme Christiana Balea (na moje veľké prekvapenie) a Sama Worthingtona. Uvidíme, či bude mať ďalší Terminátor bez Arnieho úspech (I’ll be back?).

(EMPIRE)

Reklamy

6 komentárov to “Terminátor 4 (Poznáme dátum premiéry)”

 1. arnie nebude? no to si neviem predstavit

 2. seth82 Says:

  no podľa všetkého Arnieho ako Terminátora už neuvidíme, má teraz iné starosti :)

 3. Donatelo Says:

  zaujimavý režisér ak to pokazí tak má na svedomí veľa, veľa sklamaných toto je asi posledný film čo má históriu a ešte sa neskončil film čo bol zatiaľ dokonalí po každej stránke hriech by bol keby sa dodžubala niekým netalentovaným a prečo o to nejavyl záujem niekto kto má rovnakú minulost ako tento film ?

 4. Kutral Says:

  Veď aj trojka je už prepadák, tak čo bude asi toto…
  Čo sa týka Arnieho, mohli ho spraviť 3d, veď je to napokon stroj.

 5. skynet Says:

  samozrejme, ze T2 bola najlepsia, ale aj trojka stala zato. Min. rok sa hovorilo, ze tam bude v 3D, tak myslim, ze aspon tak tam arnieho uvidime :D bude to jeden z najdrahsich filmov, preto by to mohlo stat zato…

 6. maker Says:

  tak sa tesim na new terminatora dufam ze to bude stat zato

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: