Exkluzívne: Bourne 4 na obzore?

Jason Bourne

              Približne pred dvoma týždňami sa na filmovom portáli Variety objavil článok Michaela Fleminga o budúcich plánoch štúdia Universal. Dozvedeli sme sa, že sa chystá komédia režírovaná Georgeom Clooneym Letterheads, Bruno – ďalšia fiktívna postava v podaní Britského komika Saschu Baron Cohena (Ali G, Borat), thriller Public Enemies, ktorý má na starosti Michael Mann (komerčne nie veľmi úspešné Miami Vice) a hlavnú úlohu má už pridelenú Johnny Depp a vraj je pripravené aj ďalšie pokračovanie Múmie (napriek tomu, že Hrobka Dračieho Kráľa sa ešte ani nedostala do kín).

              Najväčšie prekvapenie však spôsobila správa o ďalšom možnom pokračovaní trilógie (?) o Jasonovi Bourneovi. Matt Damon sa spoločne s režisérom posledných dvoch Bournoviek Paulom Greengrassom minulý týždeň objavili na odovzdávaní cien Empire Movie Awards a samozrejme ich čakal nával otázok. Matt Damon sa vyjadril, že séria o Bournovi sa mu veľmi páčila a že by neváhal, ak by sa naskytla ponuka na ďalšie pokračovanie. Nepotvrdil však nič. Napriek tomu Greengrass poznamenal, že momentálne je v procese rozhodovania, či vydanie nového pokračovania bude mať zmysel, alebo nie. Povedal tiež, že nič nevylučuje, ale na ceste k štvrtému Bourneovi sa musí objaviť výborný scenár a samozrejme súhlas všetkých, ktorí spolupracovali na predchádzajúcich dieloch.

              Takže vďaka Universalu sa možno dočkáme pokračovaní viacerých úspešných filmových sérií, všetko však závisí aj od plánovaného štrajku hercov, o ktorom sa môžete viac dozvedieť tu.

(EMPIRE, Variety)

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: