Singer potvrdil pokračovanie Supermana

Superman - Man Of Steel

            Internetový portál s filmovými správami IESB niekoľko dní dozadu uverejnil klebetu, ktorá tvrdila, že scenáristické duo Roberto Orci a Alex Kurtzman, ktoré je autorom Transformerov, pracuje na pokračovaní Singerovho Supermana. V tom čase nebolo isté ani potvrdené samotné pokračovanie, takže väčšina ľudí z filmového priemyslu nebrala správu veľmi vážne.

            Empire však pár dní na to spravilo interview so samotným Brianom Singerom – režisérom znovuzrodeného „Muža z ocele“, ktorý potvrdil informáciu, že pracuje na ďalšom pokračovaní (Singer ma na konte aj Usual Suspects, X-Men 1,2), napriek tomu, že samotný film bol považovaný za komerčný prepadák.“Veď film zarobil skoro 400 miliónov Dolárov po celom svete“, napomína Singer, „neviem, prečo ho niektorí považujú za neúspech“.

            Singer pokračuje: “Pozrite, viem, že niektorí očakávali, že to bude niečo v štýle X-Men, keďže samotná hlavná postava má zjavne lepšie schopnosti, ale ja som ho chcel vrátiť na strieborné plátno v trocha inej podobe. Viem, že som tým pádom neulahodil skupine fanúšikov, ale tak to už chodí. Je pravda, že začínam pracovať na novom projekte, momentálne zháňam scenáristov a áno – samotné pokračovanie plánujem opäť osobne režírovať.Viem, že mnohým sa nepáčil štýl, v akom bol Superman natočený, teda že som sa viac zameral na príbeh ako na akciu – to mienim v nasledujúcej časti napraviť. Návrat Supermana som bral trocha nostalgicky, takže to ma pri natáčaní dosť ovplyvnilo. Ale keďže postavy sa nám už vyvinuli v jednotke, miesta na akciu bude v novom filme viac ako dosť. Čo sa týka Brandona Routha (Superman, Clark Kent) a Jamesa Mardsena (Richard White, manžel Lois) – plánujem ich zasa zamestnať do ich pôvodných úloh, takže je sa na čo tešiť“.

            Z rozhovoru vyplýva, že spomínané scenáristické duo nie je isté svojou účasťou na projekte, premiéra je plánovaná na rok 2009, okrem Mardsena a Routha Singer zatiaľ neohlásil návrat nikoho zo zvyšných hlavných postáv (Kevin Spacey, Kate Bosworth, Frank Langella). Času je ešte dosť, bližšie informácie sa objavia v lete, keď sa začne proces natáčania.

(EMPIRE)

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: