Dolph Lundgren je späť

Dolph Lundgren

             Áno, čítate dobre – akčný hrdina z dávnych čias sa vracia na strieborné plátno. Tentokrát však nasleduje trend svojich slávnejších (a aktívnejších) kolegov a podieľa sa aj na samotnej produkcii filmov, aj ich osobne režíruje.

             Prvým z nich je Missionary Man, ktorý už mimochodom vyšiel aj na DVD a opisuje príbeh záhadného motorkára, ktorý prichádza do malého mestečka a bojuje proti bezpráviu. Dejová línia ako vystrihnutá z učebnice gýčových filmov, na IMDB sa snímku ušlo hodnotenie 5 z 10, hlasovalo asi 500 ľudí, takže toto nie je prípad slávneho návratu na scénu.

             To však môže napraviť svojím ďalším projektom Command Performance, ktorý je v štádiu produkcie. Má ísť o (ako inak) akčný film, o ktorom samotný Lundgren vyhlásil, že to bude niečo ako Die Hard 4 na rockovom koncerte. Dej sa bude točiť okolo koncertu americkej kapely pre ruského prezidenta, ktorý je prerušený akýmsi zlým živlom a keďže bubeník spomínanej kapely je bývalý mariňák (kto iný ako Lundgren), bude zachraňovať celú situáciu práve on. Lundgren tvrdí, že inšpiráciu pochytil od Madonny a na bubnoch bude hrať on sám.

             Viem, že toto všetko znie ako prvoaprílový žartík, ale všetko sú to informácie z overených zdrojov. Ak bude Dolph pokračovať v produkcii takýchto výstrelkov, úspešný návrat s fanfárami na strieborné plátna očakávať nemožno. Zostáva už len dúfať, že nabudúce sa inšpiruje niečím normálnejším.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: