Nové trailery na Internete

Keďže sezóna letných blockbusterov úspešne začala pár týždňov dozadu Iron Manom, ukázalo sa aj zopár nových trailerov na jeho nasledovníkov. Predpokladám, že tým najviac zaujímavým bude pre filmovú verejnosť ďalšie pokračovanie filmov o Múmii – Hrobka Dračieho Kráľa, o ktorom sa viac dozviete tu.

Nový, konečne po dlhej dobe pomenovaný celovečerný film Aktov X (X-Files: I want To Believe) taktiež nevyzerá na zahodenie.

M. Night Shyamalan sa po neúspechu Lady In The Water zasa vrátil k svojmu typickému štýlu a ponúka nám ďalší záhadný projekt s názvom The Happening, v hlavných úlohách s Markom Wahlbergom (Planéta Opíc, Shooter) a Zooey Deschanel (Stopárov Sprievodca po Galaxii). Dúfajme, že M. Night sa zasa dostáva do svojej pôvodnej formy, počas ktorej natočil Znamenia a The Village.

No a na záver tretie pokračovanie animovanej série Doba Ľadová (Ice Age:Dawn Of The Dinosaurs) z produkcie štúdia Fox taktiež na seba nenechala dlho čakať, veverica Scrat tam samozrejme nesmie chýbať, zdá sa, že Fox sa zasa spolieha na jej predchadzajúci úspech u publika.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: