Indiana Jones 5 už plánovaný?

Indy

Ešte sa ani poriadne nezačal rozruch okolo nového pokračovania dobrodružstiev Indiany Jonesa (ktoré má premiéru po celom svete 21-22.5) a už po Internete kolujú správy, že sa chystá ďalšia časť série o slávnom archeológovi-dobrodruhovi.

Hoci má Harrison Ford už 65 rokov, piate pokračovanie je viac ako pravdepodobné – pôvodne totiž Lucas so Spielbergom plánovali práve 5 filmov o Indym. Spielberg potvrdil tieto plány na tlačovej konferencii v Cannes, kde sa konala slávnostná premiéra Kráľovstva Kryštálovej Lebky, spomenul totiž, že on osobne je otvorený voči ďalšiemu pokračovaniu, ak ho bude verejnosť chcieť. Všetko podľa neho taktiež záleží na tom, ako filmový svet prijme štvrté pokračovanie a až potom sa bude rozhodovať, či sa niečo bude diať ďalej. Keďže je jasné, že finančne dopadne štvrté pokračovanie viac ako dobre a ohlasy zo strany kritikov boli väčšinou pozitívne, odpoveď je snáď jasná.

Sám Harrison Ford sa minulý týždeň vyjadril, že zostáva Indianom Jonesom dokým mu Lucas so Spielbergom nenariadia opak. Avšak Ford už v ďalšej časti prím hrať nebude – Lucas sa vyjadril, že ako hlavnú postavu by rád videl Shiu LaBeoufa a Ford by sa mal vo filme objaviť podobným spôsobom, ako sa Sean Connery objavil v poslednej časti pôvodnej trilógie. Takže ak bude súhlasiť aj Lucas, všetko bude prichystané na piate dobrodružstvo tejto filmovej legendy. Držme palce.

Reklamy

4 komentáre to “Indiana Jones 5 už plánovaný?”

  1. parky Says:

    na nejakom fore som nasiel tvoj odkaz, ze mozno pojdes na download 2008.. ja idem, tak sa mozno stretneme.. ozvi sa na moj mail.

  2. no parada, indym sa neda prezrat :)

  3. […] svojom staršom článku som písal o možnom piatom pokračovaní série o Indianovi Jonesovi. Približne dva týždne pred […]

  4. Dominik Says:

    Indiana Jones 5, kde bude mať Ford rolu ako v 3jke Connery bude úplne iný. Connery pred tým nebol 4 časti hlavným hrdinom. Bude to ako keby sme sa dívali, ako ide…čo ja viem… Superman do dôchodku. Neviem, či sa mám tešiť.. :(

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: