Transformers 2 už na obzore

Po dlhom čase sa opäť hlásim s novinkami zo sveta filmu, prispievať budem hádam už pravidelne. Dnes vám priblížim zopár detailov o pokračovaní blockbusteru Transformers, ktorého natáčanie je už v plnom prúde.
Transformers 2: Revenge Of The Fallen bol pomenovaný firmou Hasbro (ktorá vlastní práva) len pred pár dňami, presnejšie 6. Júna, teda iba 4 dni po začatí natáčania v Betleheme. Výborná správa je, že sa znova stretneme s hereckou zostavou z pôvodného filmu, hoci účasť Johna Voighta ako ministra obrany nie je istá, Shia LaBeouf ako Sam Witwicky, Megan Fox ako Mikaela Banes, John Turturro ako agent Simmons, Josh Duhamel ako kapitán Lennox a Tyrese Gibson ako seržant letectva sú už istí a niektorí z nich sa už činia v spomínanom Betleheme. Pribudnú aj dve nové postavy, Rainn Wilson si zahrá Samovho učiteľa a Isabel Lucas uvidíme v role dievčiny, ktorá sa pokúsi získať si Sama pre seba. Hlasy robotov ostávajú taktiež nezmenené, Peter Cullen nahovorí Optimusa Prime, čo však mňa osobne prekvapilo je opätovná účasť Dariusa McCraryho ako Jazza, ktorého v závere prvého filmu zničili Decepticoni. Dosť divné, ale Michael Bay sa hádam vynájde a vysvetlí nejako tento krok.
Bay bude mať tentokrát k dispozícii aj viac peňazí, jednotka stála niečo cez 150 miliónov Amerických Dolárov, po celom svete ale zarobila 5 krát viac, takže investori sa už tentokrát neobávajú neistej investície. Povráva sa o 220tich miliónoch, sú to však zatiaľ iba nepotvrdené chýry. Isté však je, že vyšší rozpočet znamená viac peňazí pre ILM (Industrial Light&Magic), ktoré ešte viac prepracuje digitálne efekty a Bay prezradil aj to, že sa chystá aj veľkolepá bitka až 20tich robotov, takže doláriky sa zídu.
Pre nadšencov mám aj odkaz na fotky a videá z natáčania, ak chcete pravidelné informácie práve o tomto filme, stačí sledovať jeho neoficiálny blog.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: