Cowboys Vs. Aliens smerujú do kín

cvsa

Film s týmto divným názvom začalo tohto roku produkovať Spielbergovo štúdio Dreamworks spoločne s Universalom. Účasť dvoch veľkých štúdií naznačuje, že pôjde o pomerne nákladný projekt, od ktorého si producenti veľa sľubujú. Dej má opisovať boj novoosadlíkov v Severnej Amerike s Indiánmi, do ktorého sa zapletú mimozemšťania, ktorí náhodou stroskotali práve v tejto oblasti…
Viem, dej znie trocha absurdne, samotná kombinácia sci-fi a westernu sa už párkrát nevyplatila, stačí si spomenúť na Wild Wild West, alebo Soldier, avšak skupina producentov pozostávajúca zo Stevena Spielberga, Rona Howarda, Roberta Orciho a Alexa Kurtzmana naznačuje, že tento projekt založený na rovnomennom komixe treba brať vážne. Scenáristi Orci s Kurtzmanom majú na rováši viac filmov ako ktokoľvek iný a drvivá väčšina z nich nebola sklamaním, spomeňme si na Transformers, alebo Mission:Impossible III.
Do projektu včera zároveň vstúpil aj Robert Downey Junior, ktorého hviezda po nedávnom úspechu Iron Mana zasa rastie. Iron Man má aj inú spojitosť aj s týmto projektom, keďže jeho scenáristické duo Hawk Ostby a Mark Fergus má na starosti práve Cowboys Vs. Aliens. Keď to na záver zhrnieme, zostava stojaca za týmto filmom je skoro zárukou úspechu, netreba však predbiehať, takže zostáva nám už iba čakať do roku 2010, na ktorý je naplánovaná premiéra.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: