Megan Fox hovorí o Transformers 2

Megan Fox

Ako som už písal v mojom nedávnom článku, pokračovanie minuloročného úspešného Blockbusteru Transformers sa už natáča v plnom prúde. Televízna stanica MTV vytiahla zopár nových informácií o Revenge Of The Fallen z predstaviteľky jednej z hlavných postáv – Megan Fox. Ako to už býva, herečka z veľkej časti iba zopakovala klišé, ktoré dookola opakujú herci o svojich režiséroch, teda že Michael Bay je super, perfektne sa s ním natáča a že ak bola prvá časť veľkolepá, dvojka bude na desaťkrát vyššej úrovni.
Čo však divácke publikum vystrašilo, bola správa o veľkých zmenách v scenári. Ten bol totiž kvôli Bayovmu strachu z hroziaceho štrajku hercov napísaný v relatívne krátkej dobe už dobre známou dvojicou Alex Kurtzman/Roberto Orci. Ale keďže nebezpečenstvo Bayovmu natáčaniu nehrozí, rozhodol sa dať celý scenár prepísať priamo počas natáčania Ehrenovi Krugerovi, čo nie je práve najideálnejší recept, ako točiť úspešné pokračovanie filmu. Lenže čo si Michael Bay zaumieni, to aj uskutoční, takže ani oprávnený strach fanúšikov ho neodradil od tohto kroku. Bay už v minulosti doplatil na podobné situácie, nám už iba zostáva dúfať, že zhon okolo natáčania Krugera nijako negatívne neovplyvní a že jeho práca bude stáť za to.

Reklamy

Jedna odpoveď to “Megan Fox hovorí o Transformers 2”

  1. som velky fanusik transformers a verim tomu ze to nepokazia videl som najnovsi trailer a poviem vam ze s kamaratom sa uz nevieme dockat a stale pozerame na autobots roll out kolko este dni a megan zo shiom su suuuuuuper aj vsetci auboti

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: