Lucas hovorí o piatom pokračovaní Indyho

Vo svojom staršom článku som písal o možnom piatom pokračovaní série o Indianovi Jonesovi. Približne dva týždne pred celosvetovou premiérou Krištáľovej Lebky sa totiž George Lucas vyjadril, že by rád videl Mutta Williamsa (Shia LaBeouf) na poste hlavnej postavy a Harrisona Forda (Indy) v pozícii podobnej tej, ktorú zaujal Sean Connerry vo Poslednej Krížovej Výprave.
Avšak včera si televízia MTV Lucasa odchytila a vytiahla z neho čerstvé informácie ohľadom ďašieho dobrodružstva archeológa-dobrodruha. Lucas radikálne zmenil svoj názor a tentokrát vyhlásil, že Ford zostane predsa len hlavnou postavou, pretože: “Indy je Indy, Harrison Ford je Indiana Jones. V prípade Mutta Williamsa by to bola úplne iná story, niečo ako Mutt Williams a hľadanie Elvisa, alebo niečo podobné.” – takto sa vyjadril Lucas. Taktiež povedal, že už dlhšiu dobu hľadá ten správny motív na nový film, teda presnejšie, hľadá niečo, po čom by mohol tentokrát Indiana Jones ísť, čo by mohlo byť jeho cieľom.
Môj skromný názor je, že to nebude také ľahké. Veď natáčanie posledného filmu bolo vždy odložené kvôli zlému scenáru, alebo kvôli nezhodám medzi Lucasom a Spielbergom a ich rozdielnemu pohľadu na vec. Podľa mňa sa to bude poriadne naťahovať, reálna šanca produkcie piateho filmu o Indym je tak o 3-4 roky. Ale na druhej strane, možno Lucas prekvapí a celý proces urýchli, počet správ o ďalšom pokračovaní legendy sa bude odo dnes len zvyšovať.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: