Cameron hovorí o Sci-fi Avatar

Už dlhšiu dobu kolovali po Internete správy, že James Cameron (Terminátor, Priepasť, Titanic) pracuje na sci-fi filme Avatar. Detaily však chýbali, filmové magazíny a portály publikovali iba domnienky, včera sa však všetko zmenilo, pretože Cameron prvýkrát prezradil bližšie podrobnosti pre Hollywood Reporter. Avatar bude podľa všetkého zaujímavý projekt natáčaný čiastočne so živými hercami a zároveň bude použitá aj CGI animácia, podobne ako pri Francúzskom projekte Immortal. Cameron tvrdí, že je to doteraz jeho najnáročnejší projekt, dej by mal opisovať skupinu ľudí, ktorí cestujú k vzdialenej planéte a zapletú sa do akéhosi konfliktu. Viac žiaľ režisér a producent neprezradil, potvrdil však účasť Sigourney Weaver (Votrelec), Sama Worthingtona (Macbeth), Michelle Rodriguez (Rýchlo a Zbesilo, SWAT) a Zoe Saldany (Terminál). Premiéra filmu je plánovaná na koniec roka 2009.

Reklamy

2 komentáre to “Cameron hovorí o Sci-fi Avatar”

  1. Mimi83 Says:

    Nepochybujem o tom, že táto sci-fi lahôdka bude paráda. Držím Cameronovi palce, nech mu to po tých rokoch, keď sme od neho nič poriadne veľkolepé nevideli, vyjde. Už sa neviem dočkať premiéry .0))

  2. Mimi83 Says:

    PS: Inak super blog o filmových novinkách, ktorý nemá u nás konkurenciu…. Pripomenulo mi to časy, keď ešte vychádzal časák Blokbaster a ja som sa na každé nové číslo tešil ako malý…. That was the time .-) Držím palce a pokračuj len tak ďalej….
    Filmový fanatik Mimo

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: