Filmové plány Johnnyho Deppa u Disneyho

Štúdio Walt Disney včera usporiadalo masívnu tlačovú konferenciu v Hollywoodskom kine Kodak Theatre, aby oznámilo svoje filmové plány do budúcna. Novinky oznamoval sám vedúci štúdia Dick Cook.
Stredobodom pozornosti sa stala účasť Johnnyho Deppa až v troch plánovaných snímkoch. Vráti sa ako kapitán Jack Sparrow vo štvrtom pokračovaní série Blockbusterov Piráti Z Karibiku, čaká ho ďalšia spolupráca s režisérom Timom Burtonom na filme Alica V Krajine Zázrakov, kde si zahrá úlohu Klobúčnika, no a na záver asi najväčšie prekvapenie – objaví sa aj vo filmovom spracovaní westernového komixu Lone Ranger (o ktorom som už dávnejšie písal TU). Čo je však zaujímavé, v spomínanom snímku ho neuvidíme v hlavnej úlohe, namiesto nej si zahrá indiána Tonta, ktorý Lone Rangerovi v úvode pomôže. Niektorí sa domnievajú, že táto postava by mala pripadnúť niekomu s indiánskou krvou, avšak Depp indiánske korene má (jeho stará mama bola z kmeňa Cherokee), okrem toho v role indiána sme ho mohli vidieť už vo filme The Brave, ktorý aj sám režíroval. Takže už len zostáva hádať, kto dostane spomínanú hlavnú úlohu, podľa Empire však postava Tonta dostane vďaka prítomnosti Deppa viac priestoru ako v pôvodnom komixe.
Čo sa týka časovej hierarchie, celá táto filmová šnúra sa začne realizovať o pár mesiacov, kedy má Burton začať natáčanie Alice V Krajine Zázrakov. Samotný Lone Ranger je zatiaľ plánovaný na rok 2010, čo je vcelku zaujímavé, pretože v ten istý rok má mať premiéru aj film The Green Hornet, ktorý je vlastne prasynovcom Lone Rangera. No a čo sa týka štvrtej časti Pirátov Z Karibiku, jej produkcia je ešte len v počiatočnom štádiu, takže Deppa v úlohe Jacka Sparrowa uvidíme ako posledného.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: