Pozor na novinárske kačice o pokračovaní Batmana

batman1

Odkedy sa Temný Rytier stal filmovým fenoménom a ako jeden z mála pokoril miliardovú hranicu v Box Office, všetky médiá sa snažia za každú cenu vypátrať detaily o ďalšom pokračovaní Batmana. Na Internete sa čím ďalej, tým častejšie objavujú rôzne „stopercentné“ správy o hercoch, ktorí podpísali zmluvu na tretie pokračovanie komixovky, ľudia uveria skoro všetkému a z klebiet sa postupom času stávajú fakty, ktoré sú ale v realite veľmi ďaleko od pravdy. Už som počul o tom, že Johnny Depp by mal hrať Otázkara, prípadne samotného Jokera, minulý týždeň sa dokonca objavil oznam, že v role Otázkara sa naopak objaví Eddie Murphy (LOL), Catwoman má hrať Rachel Weisz a tak ďalej. S istotou vám môžem oznámiť, že ani jedna z týchto klebiet nie je pravdivá. Vďaka zdrojom z Empire, Comingsoon.net, TotalFilm a Aintitcool.com môžem zosumarizovať známe a dôveryhodné fakty o pokračovaní Batmana takto:

1. Režírovať bude pravdepodobne znova Christopher Nolan (oficiálne ešte nič neoznámil, avšak vo viacerých rozhovoroch režírovanie naznačil). Ako sa sám priznal, tak veľký úspech od Temného Rytiera neočakával, vďaka tomu budú diváci nároční a od pokračovania si budú veľa sľubovať, takže Nolanovi bude ležať na pleciach veľká zodpovednosť. Pokračovanie sa však tak skoro v kinách neobjaví, pretože Chris oznámil, že medzi Temným Rytierom a jeho pokračovaním chce natočiť iný film (pravdepodobne pôjde o prerábku starého Prisonera), čo samozrejme odsúva aj samotnú predprodukciu, zmluvy hercov, atď.

2. Niečo ešte dodám k tým hercom – podľa Warner Brothers ešte nikto nič nepodpísal, nik nemá zmluvu, zmluvu nemá dokonca ani samotný režisér Nolan. Takže všetky tie fámy of Deppovi, Murphym a hocikom inom sú iba novinárske kačice.

3. Neexistuje žiadny scenár – Warner Bros. pre jeden z filmových magazínov potvrdili, že ešte neexistuje ani len scenáristický kandidát na ďalší príbeh o Batmanovi. Štúdio dokonca podotklo, že na úvahy o scenári je ešte priskoro, zjavne sú zmierení s Nolanovým rozhodnutím (natočiť iný film ako Batmana).

Takže ako vidíte, všetky „zaručené“ správy o detailoch nového pokračovania Batmana môžete v najbližšej dobe s čistým svedomím odignorovať. Pokiaľ sa niečo nové neobjaví na dôveryhodných serveroch (spomínal som ich vyššie), neverte ničomu, hlavne nie bulvárnym plátkom typu Nový Čas. Ak sa objaví niečo, čo stojí za zmienku, na mojom blogu to určite nájdete.

Reklamy

2 komentáre to “Pozor na novinárske kačice o pokračovaní Batmana”

  1. matej Says:

    pozry si ukasku na youtube

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: