Ďalšie hviezdy v pokračovaní Iron Mana

poster_ironman-2

Prednedávnom bolo oznámené obsadenie ďalších rôl v pokračovaní minuloročného komixového hitu Iron Man. Tento krát bola verejnosť oboznámená so zápornými rolami a v nich sa objavili veľmi zvučné mená Mickey Rourke (Sin City, terajší hit Wrestler) a Sam Rockwell (Stopárov Sprievodca po Galaxii, Frost/Nixon). Robert Downey Jr. sa samozrejme vráti v hlavnej úlohe Tonyho Starka.

Bližšie detaily o deji nie sú ešte známe, Rockwell si pravdepodobne zahrá Starkovho priemyselného konkurenta Justina Hammera, ktorý je tak isto génius, ibaže stojí na opačnej strane zákona a voči Starkovi podnikol už zopár lumpární, ako napríklad odcudzenie jeho Iron Man obleku, na základe ktorého potom vyvinul podobné pomôcky zloduchom za slušnú sumičku. Čo sa týka Mickeyho Rourkea, o jeho role sú informácie dosť zmätené a nejednoznačné. Podľa filmového portálu Variety si zahrá potetovaného ruského dílera zbraní, ktorý odkúpi jeden z mechanických oblekov od Hammera a stane sa z neho Crimson Dynamo. Hollywood Reporter na druhej strane uvádza, že Rourke si síce zahrá rusa s menom Ivan, ale podľa nich sa z neho stane iný zloduch – Whiplash. Ďalšie dohady kolujú aj o inej postave – Starkovej asistentke Natashi, o ktorej fanúšikovia tvrdia, že by to mala byť Natasha Romanov, A.K.A. Čierna vdova – nik netuší, kto bude obsadený do tejto roly.

Samotné natáčanie sa má začať na jar a premiéra je naplánovaná na 7. Máj 2010. Justin Theroux (autor Tropic Thundera) ešte stále dokončuje scenár a bližšie informácie sa dozvieme hneď po začatí natáčania.

Reklamy

Jedna odpoveď to “Ďalšie hviezdy v pokračovaní Iron Mana”

  1. dudkaf1 Says:

    joooooj boze ci sa na iron mana 2 tesim jajajajaj

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: