Nové informácie o pokračovaní filmu Tron

tron_movie_poster_onesheet_2

Hoci Jeff Bridges a Bruce Boxleitner podpísali zmluvu o zopakovaní svojich rôl z pôvodného filmu Tron z roku 1982 v jeho plánovanom pokračovaní, už od prvých krokov v produkcii bolo jasné, že štúdio Disney sa nebude spoliehať v tomto 150 miliónovom (USD samozrejme) projekte iba na dvoch päťdesiatnikov, ale že si nájde do filmu aj niekoho mladšieho.

A tak sa aj stalo, Disney vyhlásilo casting, na ktorom sa zúčastnili napríklad Chris Pine, Ryan Gosling alebo Michael Stahl-David, rolu vo filme Josepha Kosinskiho si však vybojoval Garrett Hedlund, ktorého si možno pamätáte ako mladého bratanca Achilessa vo filme Trója. Podľa všetkého si zahrá mladíka, ktorý bude podobne ako v prvej časti „vcucnutý“ do počítačom generovaného sveta, nasledujúc Kevina Flynna (Bridges), ktorý sa medzitým stal šéfom softvérového gigantu.

Táto úloha by mohla zrýchliť kariéru Hedlunda, ktorá už od Tróje mierne stagnuje. Producentskú ochrannú ruku nad projektom drží Sean Bailey, ktorý má na starosti aj nedávno oznámený remake 20 000 Míľ pod Morom. O scenár sa postarala dvojica Jeff Silver a Steven Lisberger, ktorí majú na svedomí pôvodný Tron a ktorí ho zároveň aj režírovali. Na záver ešte informácia o názve – Disney už oznámilo zopár krkolomných názvov pre pokračovanie Tronu, napríklad, Tron 2.0, alebo Tr2n. Už je však jasné, že názov bude úplne obyčajný, dokonca nebude nijako naznačovať, že ide o pokračovanie, bude sa jednoducho volať zasa Tron.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: