Ignorant Ján Packa?

Tento krátky článoček je iba „povzdychom“ nad konaním jedného z našich všemocných predstaviteľov. Aféry okolo politikov sa v poslednom čase stupňujú a ja mám pocit, že u nás je asi fakt možné absolútne všetko. Populárne je hlavne napätie medzi cigánmi a majoritnou časťou obyvateľstva a práve v mojom rodisku (Krompachy) sa nedávno konal už druhý proticigánsky protest, na ktorom sa nezúčastnili iba členovia Slovenskej Pospolitosti, ale aj miestni občania, ktorí nie sú spokojní s celkovou situáciou.

Nie som fanúšikom spomínanej skupiny a zjavne ním nie je ani policajný prezident SR Ján Packa, ktorý sa spoločne s veľkou skupinou z našich daní platených policajtov vybral na výlet do Krompách, s cieľom ochrániť práve tú minoritnú skupinu neprispôsobivých, ktorá mu (a jeho policajtom) na platy neprispieva. Za hlavný bod svojej infantilnej zábavy si Packa & Co. stanovili nezmyselné otravovanie života „podozrivo“ vyzerajúcich lokálnych občanov a samotný policajný prezident arogantne nazval všetkých protestujúcich bez akéhokoľvek problému Náckami. Práve Packa v minulosti vyhlásil, že „kým je tu, tak bude poriadok“.

Ako policajný šéf by mal teda sám istotne byť vzorom pre všetkých občanov, čo však nie je celkom pravda. Podľa nižšie uvedenej fotky pre Packu neplatia zákony tak isto ako aj pre menšinu, ktorú za naše peniaze chráni. Svoj Mercedes jednoducho zaparkoval kam sa mu zachcelo a na otázku môjho kamaráta, či vie, že sa tam nesmie parkovať, odpovedal najprv protiotázkou, že či si  teda náhodou nevšimli, že je to policajné auto (ja osobne na ňom žiadne viditeľné označenie teda nevidím). Na to však ešte neskôr arogantne dodal, že nevie, prečo sa do toho vlastne starajú…

Packa Mercedes

Kde to preboha sme? V čase, keď napríklad taký Obamov poradca odstúpil pre slovné Faux pas, by sa mal Packa buď ospravedlniť, alebo odstúpiť. Hulvátstvo a arogancia našich štátnych predstaviteľov platených z daní obyvateľstva nemá zjavne žiadne hranice a namiesto šetrenia peňazí počas krízy sa ešte vynakladajú ďalšie milióny na nových policajtov. Na záver nedúfam, že tento článok niečo zmení a viem, že bude ignorovaný presne tak, ako názor verejnosti na spomínané udalosti. Ale každý človek si musí raz za čas vyliať dušu a ja taktiež nie som výnimkou…

Reklamy

10 komentárov to “Ignorant Ján Packa?”

 1. Tak Ján Packa je predovšetkým odporný, arogantný hajzel, asi najväčší, aký kedy šliapal po tvári Slovenska (v jeho moderných dejinách)… a to doslova!

  Vie sa akurát tak (za naše peniaze) hrať na poloboha, svojimi hulvátskymi vyjadreniami nám pľuť do tváre; on nikdy nemysel hlavou, ale päsťami, ešte ako “ochrankár (politikov)”.

  Jeho voľba za prezidenta PZ SR bola tá úplne najhoršia možná, ale zrejme zberba potrebuje mať svojho “čističa”, ktorý bez okolkov na objednávku vykoná hocičo, bez akýchkoľvek zábran.

  Od samého začiatku robí hanbu celej polícii na Slovensku, no v posledných mesiacoch jeho excesy dosiahli až rozmery medzinárodných škandálov, takže už kvôli nemu prinajmenšom v strednej a južnej Európe všetci vedia, aká je naša polícia násilnícka a darebácka chamraď!

  Len si “udrieť, udrieť a udrieť”, veď nič iné ani nikdy nevedel, pri tomto sa nezadržiteľne blíži k orgazmu, no a keď sa pri tom ešte autostimuluje “náckom”, tak dosiahne zaručene explozívnu extázu.

  Za jeho hrubo nekvalifikované a agogantné vyjadrenia o “nepovolených zhromaždeniach”, “náckoch” a “opakovaní si akcie” šikanovaním nevinných ľudí cez vykonštruované obvinenia, ktoré už toľkokrát boli zamietnuté…! Svojimi poznámkami takmer dennodenne presviedča celé Slovensko, že tú údajnú skúšku z práva musel získať protekčne, ako “nádejný čistič” vtedajšieho režimu, ktorý sa, mimochodom, v polícii dodnes nezmenil. Pri jeho vyjadrovaní by ho inteligenciou evidentne predstihol aj hojdací koník.

  To je celý on, hajzlov milión!

  Robí nám len všetkým len hanbu, snáď posledný pochôdzkár by to dokázal riadiť lepšie a ja dúfam, že ak ho neodvolajú, tak že tento zrejmý nebezpečný psychopat zdochne, hoci aj na ten rakovinový nádor, ktorý má zrejme tam, kde majú normálni ľudia mozog, hoci jeho rýchla smrť by mi bola priaznivejšia.

  Škoda, že Boh zrejme neexistuje – pretože by tú ľudskú zvrátenosť, toho chorého psychopatického bastarda už dávno šľahol bleskom – inak by som sa každý deň modlil za jeho smrť.

  Ale raz sa možno nájde aj na tomto zaspatom, apatickom Slovensku nejaký slobodymilovný človek, nadovšetko si vážiaci spravodlivosť, čo tomu debilovi vpáli guľku do hlavy, čím eliminuje asi tak polovicu všetkej hlúposti na Slovensku.

 2. rony Says:

  to je to jeho policajne auto, ktore sme mu vsetci zaplatili?

 3. seth82 Says:

  Áno, podľa všetkého je to jeho vozidlo, na ktoré sme sa mu my všetci poskladali…

 4. marcel Says:

  kym si to ludia nechaju, bude aj horsie. chyba tu uvedomelost a schopnost ludi ist do ulic . ale vsetci obycajni ludia si hladia svojho a tak arogancia moci ma volny priebeh. co tak zaviest system podobny Kanade, kde ludom budu chodit vypisy kam sli jeho dane? Na slovensku rozpravka :)

 5. jaleš Says:

  toto neni jeho jedine auto .. este ma sluzobnu audi RS4 combi biela tiez ma poskovavane majaky a tak .. videl som ho v akci na vlastne oci :D

 6. na prvý pohľad ok beriem neparkuje tak ako by mal alebo tam kde by mal, ale ked si pozrete fotku lepsie vidite ze okolo je to uzavrete, vpravo je aj policajna páska a zábrany, takže otázka znie,vážne nemohol dočasne zaparkovať tam kde zaparkoval a tak ako zaparkoval?ak nieco niekde uzatvorim a opaskujem, ze tam je napriklad nejaka akcia, podla mojho nazoru ja si urcim co kde a ako,kde dovolim parkovat a kde nie a kedze je tam policajna paska (vid vpravo) tak to iste bola policajna akcia….a mimochodom tu RS4 som videla tiez, az mi srdiecko poskocilo taka je krasna hehe.

 7. Natasha-web Says:

  treba skontrolovat:)

 8. Jožo Says:

  Je to obyčajný chudák čo sa skováva za uniformu…šak tennto drbo nevedel postaviť ani strelcov na ochranu pápeža PavlaII …postavil ich proti sebe na BABE …keby k niečomu došlo tak sa navzájom pozabíjajú. Je to proste idiot, ktorý sa vychvaluje len pokutami… a čo chce? Brať vodičáky kamionistom ? A to sa naozaj nebojí že jedného dňa može dostať dobrú na chráp ? Čo sa vyhráža stále!!!

 9. Co chcete od celej zidovskej vlady?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: